Meist

Supra Mööbel OÜ on pereettevõte Rakvere lähedal, mis loodud juba aastal 2007.

Meie bränd on lisaks kodumaale ka Põhjamaades ja mujal Euroopas tunnustatud oma kvaliteedi ja usalduse poolest. Meeldiv koostöö, aastate-pikkused kliendisuhted ning Teie soovid on meie töö kirg.

Lisaks kontorite disainimisele ja sisustamisele, valmistame ka puidust akustilisi paneele ning koostame puidust lahendusi interjööride ja fassaadide jaoks. Meie tootevalikus on ka tuntud NailWeb kandetalad.

 

Väärtused

Meie ettevõtte missioon on luua usaldav ja lojaalne klientuur läbi kindlalt tagatud kvaliteedi ja aastatepikkuse erialase teadmisega.

Tänapäevasel masstoodangu ajastul oleme võtnud eesmärgiks toota ainulaadset ja käsitööna valminud eritellimusmööblit – lähtudes tellija soovist. Tootmises ja disainis hindame kõrgelt looduslike materjalide mõju tööefektiivsuse tõstmisele.

Supra tootevalikus on terviklik, ergonoomiline, soe ja mugav kontoritemaatika, kuhu kuuluvad: kontorilauad, vastuvõtu lahendus, nõupidamislaud, juhtkonna ruumid ja ka tööliste ruumid. Iga disain on personaalne ja ainulaadne.

Oma kaasaegse masinapargi abil oleme võimelised valmistama ka keerulisi konstruktsioone. Esinduslik büroo on ettevõtte visiitkaart ärimaailma – koos leiame parima kujunduse ja meie teeme need ruumid teoks.

Aitame disainimisega, projekteerimisel ning paigaldamisega. 

 

Meie visioon on olla Eesti puitmööbli ja puidust akustiliste paneelide kvaliteedistandard.

 

Heategevus

Olles osa nii kokkuhoidvast kogukonnast, tahame me sellesse ka panustada. Näiteks anname me igal aastal saepurujääke kohalikule põllumajandusettevõttele, terviseradadele jne.
Sõmeru vald on autasustanud meid Hea Teo tunnustusega, kui külmal 2015. aasta talvel jagasime Sõmeru elanikele hädavajalikke küttepuid.
Aitasime kohalikel koolinoortel minna Euroopa robootika meistrivõistlusele.